Antalya Temizlik Şirketleri | Apartman, Merdiven, Ofis Temizliği - BLOG7
0 555 057 36 25

Marka Temizlik

Ev temizliği bir kadın için eziyetli olsa da bazı zaman çabucak biten bir iştir. Ev işi nankördür. Bu gün yaptığın işi ertesi gün tekrar yapmak zorundasın. Hele ki özellikle bayram temizlikleri, bahar temizlikleri gibi dip köşe yapılan temizlikler saatlerinizi alabilir. Bunları kolaylaştırmanın elbet yolları var. Bir arada pratik hale getirmek gerek ama nasıl ?

1-Ütülerinizin altına yapışan kirden pastan kurtulmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey bir miktar tuzu bir örtünün üzerine dökerek sıcak ütüyü gezidirerek bu tür kirlerden kurtulabilirsiniz.

2-Ahşap eşyalarınız da çizimlerle karşılaşıyorsanız bu görünümden kurtulabilirsiniz. Bir kaşık sirke ve bir kaşık zeytin yağını karıştırıp bir bez yardımıyla ovmanız yeterli olacaktır.

3-Banyolarda sizi en çok uğraştıracak kireçten daha kolay bir yolla kurtulmak mümkün. Özellikle duş ve musluk başlıkları... sirkeyi bir fıs fıs içerisine yerleştirip kireçli olan yerlere sıkarak 5 dakika bekletip temizleyebiliriz. 

4-Çocuklarınız keçeli kalemleriyle masaların üzerinde  leke bıraktıysa eğer çok basit. Bezimize diş macunu sıkıp lekeleri ovarsak kalem izlerinden kurtulmak mümkün.

5-Ahşap eşyalarda ki yanık izleri varsa eğer gidermek için ısı ile yokedebiliriz. Yanık yerin üzerine bir bez sererek,ısıttıgımız ütüyü üzerinden geçirelim. Ve lekelerin ortadan kalktığını göreceksiniz. 

6-Kullanılmayan bir diş fırçasına bir kaç damla zeytin yağı ve bir kaç tutam karbonat ile dolaplarınız da birikmiş kirleri ovarak bu şekilde kurtulabilirsiniz.

7-Sirke sizin tam bir kurtarıcınız.Sirke ile kararan kahve makinası, Çeliktencereler, çaydanlıklarakadar tüm inatçı lekelerde sıcak su ve sirke kullanılmalıdır.

8-Buzdolaplarında oluşan kokular eğer sinirinizi bozuyorsa, 2 ayda bir değiştirmek şartı ile kahve telvesini bir çay bardağına koyup en üst rafta muhafaza edebilirsiniz.

9-Evde gitmeyen çöp kovanlarındaki kokulardan kurtulmak istiyorsak, sıktığınız limonları atmayın içine su doldurun. Sonra da bu dönmüş limon kabuklarını kokan çöp kovalarına atın ve eriyene kadar orada kalmasını sağlayın.erime gittikten sonra sonucu göreceksiniz. 

10-Camlardaki lekeler ne kadar sinir bozucu. Orlon bez üzerine krem deterjan dökün. Camlarınızı çizmeden temizleyin. Ayrıca parlatmak için cam suyunun içerisine bir tutam tuz ekleyin, bu suyla temizleyin.

 

En Düşük Ev Temizliği Fiyatları

Bazı yerlerde ev temizlik fiyatları çok pahalı olurken, bazı yerlere ucuz olabilir bunun nedenlerinden biri işi çok iyi yapabilmek veya kaliteyi azaltıp fiyatı yükseltmek içindir. 

Temizlik Firmaları

Hijyen Temizlik görebileceğiniz en iyi firmadır hem kalite hem de temizlik yönünden imkansıza yakın derecede iyi işler çıkarıyorlar. Temizlik konusunda ideal bir temizlik imkânı sunuyorlar öyle ki hem kaliteli hem de düşük fiyata bu işi yapıyorlar birçok yeri temizlemeleri ile birlikte saf temizlik malzemeleri ve saf iş üstünde çalışırlar. Yaptıkları iş te ileri görebilirsiniz temizlik için gerekli olan bütün malzemeler ellerinde vardır. Bunun ile birlikte hem iş konusunda hemde, güvenirlik konusunda ''Plus Temizlik'' kadar iyi yapan yoktur. Fiyatları ucuz olması sizi korkutmasın işlerinde çok iyi yerlerdedirler.

En Düşük Ev Temizliği Fiyatları

Sadece ev temizliği değil hem işlerinde iyi derecede olmaları ve bu konuda deneyimli kişileri kendi bünyelerinde çalıştırıyorlar kendileri temizlik konusunda çok titiz davranırlar. Sadece ev temizliği değil birçok yeri temizlemek için kurulmuş bir firmadır. Çoğu iş yerlerini bu firma temizlemiştir işlerinde çok iyi olduklarını kanıtlamışlardır. Çoğu iş yeri bu firma ile çalışmalarına devam etmektedirler.  Bu firma kurulduğu günden beri birçok iş yerini temizlemiştir evleri ve iş yerlerini pırıl pırı yapmıştır temizlik firmanın öncelik verdiği bir husustur. Firmanın kurulduğu yer Antalya’dır, birçok iş yeri ile çalışmışlarıdır. En düşük temizlik fiyatı 100 TL den başlamaktadır ama bazı olaylardan dolayı bu fiyat yükselebilir. 

Antalya Temizlik Şirketleri olarak kurulmuştur yıllardır firma olarak temizlik işi ile uğraşmaktadırlar bu firma temizliği bir prensip haline getirmişlerdir. Sadece ev temizliği değil Antalya apartman temizliği, Antalya merdiven temizliği, Antalya ofis temizliği ve benzeri firmalarında temizlemek ile uğraşıyorlar. Bu şirket birçok yerde görev yapmaktadır. Antalya’da en çok rağbet gördüğü yerdir farklı şehirlerde aynı işi sürdürmektedirler. 

 

Firmamız günden güne rağbet göstermektedir firmamız temizlik işini çok ciddiye alır kurulduğu yıldan buna yana birçok yerde iş almış ve hiç aksatmadan bu işleri yerine getirmiştir. Yaptığı işin hakkını veren e bu yolda daha iyi işler yapacak olan bir firmadır. Yıllardır bu işte en iyisi olma yolunda ilerliyorlar.