Antalya Temizlik Şirketleri | Apartman, Merdiven, Ofis Temizliği - BLOG6
0 555 057 36 25

Marka Temizlik

Antalya Temizlik Şirketleri

Ev ve işyerlerinin hijyen açısından temizlenmesi zorunlu ihtiyaçlardan bir tanesidir. Her alanda temizliğin titizlikle yapılması gerekmektedir. Temizlik işinde profesyonel destek alınması her zaman doğru seçim olmaktadır. Antalya temizlik şirketleri olarak bu alanda gerekli desteği müşterimize sağlamaktayız. Çünkü kalabalık toplum arasında mikrop ve virüs yayılması bir hayli hızlı olmaktadır. Şirket olarak temizlik aletleri son sistem ile üretilmiştir. Buharlı temizlik aletleri ile mikropları büyük ölçüde yok etmekteyiz. Şirketimiz temizlik personelleri düzenli olarak gerekli eğitimleri almaktadır. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmaktayız. Antalya'nın birçok noktasına kısa sürede hizmet için ulaşmaktayız.

Antalya Temizlik Şirketleri Hakkında

Uzman ekip, düzenli çalışma saati ve kaliteli malzemeler ile Antalya temizlik firmaları olarak hizmet vermekteyiz. Yenilikçi performans ve kalite bizim için önemlidir. Tüm ev temizliği ve gerektiğinde bölge temizliği itinayla yapılmaktadır. Yapılan temizlik işi banyodan lavabolara, zemin ve yüzeylere kadar tüm detayı ile yapılmaktadır. Kullanılan temizlik ilaçları mikroplara karşı etkilidir. Her zaman kaliteli hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bu alanda Antalya temizlik şirketleri sürekli rekabet halindedir. Hayatın yoğun temposunda insanların kendine fazla zaman ayırmalarına yardımcı olmak bizim görevimizdir.

Antalya Temizlik Şirketleri Hizmetleri

 

Kapsamlı temizlik Antalya temizlik olarak bizim işimizdir. Gündelik ev temizliğini her detayını düşünerek yapmaktayız. Ofis ve işyeri temizliğinde cam silme, koltuk silme, dış cephe ve çevre temizliğini yapmaktayız. Site ve apartmanlarda çöp toplama ve temizlik işlerini yapmaktayız. Tüm temizlik aletlerini firma olarak temin etmekteyiz. Dış cephe cam temizliğini leke bırakmadan özenle yapmaktayız. Kullanılmayan bodrum veya depolarda zamanla tozlanma ve böceklenme sorunları görülebilmektedir. Bu durumlarda şirketimiz gerekli desteği sağlamaktadır. Böceklenmeye karşı gerekli ilaçlamalar yapılmaktadır. İnşaat sonrası talaş temizliği ağır işlerden bir tanesidir. Uzman ekibimiz sayesinde bu tür işler kısa sürede yapılmaktadır. Aynı zamanda bina içine yapılan tadilat ve boya sonrası gerekli olan temizliği yapmaktayız. Bahçe havuzlarının düzenli temizliklerini yapmaktayız. Talep halinde kamuya açık alanların temizliği şirketimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. 

Niçin Antalya Marka Temizlik?

 Antalya Temizlik Şirketleri denilince akla gelen isim olan Plus Temizlik, size geniş yelpazede hizmet sunuyor

Temizlik seçenekleri:

  1. Antalya Apartman Temizliği
  2. Antalya Ofis Temizliği

Antalya’daki Temizlik şirketleri içinde önemli yere sahip olan  bu temizlik firması, diğer firmaların aksine müşteri memnuniyetine çok önem veriyor. Antalya apartman temizliği konusunda herkesin çalışmak istediği bir firma olan Antalya Plus Temizlik, diğer firmalara göre gerçekten fark yaratıyor. Apartman sakinlerinin en büyük problemi olan merdiven temizliği sorununa profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Özellikle apartman yöneticilerine büyük problem teşkil eden bu hizmeti sorunsuz ve profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Önceliğimiz profesyonel ve kurumsal bir hizmet anlayışıdır. Bu anlayışı hizmetimiz esnasında kesinlikle hissedeceksiniz.

Her Türlü Temizlik Seçeneği İle Sizin Hizmetinizdeyiz

Apartmanlar için merdiven temizliği dışında temizlik şirketimizin yapabileceği farklı kategorilerde de hizmet sunmaktayız. Bu sayede tek bir şirket ile birçok problemi çözmüş olabiliyorsunuz. Apartman temizliği hemen hepimizin apartmanının ortak sorunudur. Antalya Plus Temizlik olarak, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış  temizlik hizmetlerini  tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacak. Antalya ofis temizliği denilince akla gelen bir diğer hizmet ofis temizliği Antalya Plus Temizliği olarak size büyük bir kolaylık getiriyor.

En Çok Zamanımı Geçirdiğimiz Alanlar 'Ofislerimiz

Gündelik yaşamımızda saatlerimizi geçirdiğimiz ofislerimiz en çok ve çabuk kirlenen yerler olarak ön plana çıkıyor. Çalışma motivasyonu ve sağlığı için önem arz eden ofis temizliği yapıldığında  bireyler her hangi bir sorun yaşamazlar. Düzenli temizlenen ofis ve binalarda kir ve mikrop barınma olasılığı en aza indirgenebilir. Sağlıklı alanlarda yaşayan kişilerin çok daha huzurlu olduğu ve bu yüzden de daha verimli çalışma sağladıkları gerçeğini firma olarak bilincindeyiz. Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerinizde gerek tek seferde gerekse periyot halinde ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Doğu firmalar ile çalıştığınızda temizlik hizmetinden büyük fayda görebilirsiniz. Ofis temizliği, çalışan herkesin evinden daha çok zaman geçirdiği alanlardır ve temiz olmaları da bir o kadar önemlidir. Firmamız fiyat konusunda da gayet makuldür. Siz müşterilerimizin bütçesini hiç zorlamadan gereken hizmeti verir.

 

Antalya Merdiven Temizliği

Antalya’da temizlik şirketleri pek çok alanda olduğu gibi merdiven temizliği konusunda hizmetlerine devam etmekle birlikte Antalya merdiven temizliği işlemi gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize kusursuz bir hizmet verebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Apartmanlarda yaşayan insanlar için merdiven temizliği oldukça önemli bir konudur. Apartmanlar kalabalık yaşam alanlarından olduğu için temizlik konusunda daha da bir titiz davranılması gerekmektedir. Kolayca kirlenen apartman merdivenleri düzenli olarak temizlenmediği takdirde sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Bu durumdan kaçınılması için belli aralıklarla temizlik işlemi gerçekleştirilmesi oldukça mühimdir. Merdiven temizliği basamaklarla birlikte merdiven tırabzanları da titizlikle temizlenmelidir. Merdiven temizliğinde kullanılan belli başlı araçlar vardır. Bu araçlar ise şunlardır;

·        Suyu emmeye yarayan havlu paspas

·        Temizlik işlerinde kullanılan koca takımı

·        Yüzey temizleyici ve çamaşır suyu

·        Kürek, camsil, çek-çek ve fırça

Bu araç gereçlerle sizlere en kaliteli hizmeti sunma konusunda oldukça iddialıyız.

Antalya Temizlik Firmaları ve Merdiven Temizliği

Temizlik her zaman ve her alanda herkes tarafından önemsenmesi gereken bir konudur. Bu yüzden Antalya temizlik firmaları her alanın temizliği için elindeki imkânlar ölçüsünde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Çok farklı alanlarda hizmet veren bu firmaların sayısı giderek artmaktadır. Temizlik firmalarına olan talepte de büyük bir artış olduğu gözlemlenmektedir. Giderek tecrübe ve deneyim biriktiren bu şirketler apartmanlardaki merdiven temizliği konusunda da hizmetlerini sürdürmektedirler. Merdiven temizliği genelde apartman tarzı olan yaşam alanlarında yapılmaktadır. Tozların ve mikropların yoğun olduğu apartman merdivenleri belli aralıklarla temizlemek gerekmektedir. Apartmanda yaşayan insanların sağlıklı bir hayat sürdürebilmeleri için merdivenler ve tırabzanlar titizlikle kirlerde arındırılmalıdır.

Antalya Apartman Temizliği ve Merdivenler

 

Öncelik olarak kaliteli yaşam standartları için Antalya apartman temizliği titizlikle yapılması lazımdır. Onlarca insanın birlikte yaşadığı apartmanlarda temizlik oldukça mühim bir meseledir. Bu temizliğin yapılması için işinde uzman ve tecrübesiyle güven veren firmalar tercih edilmelidir. Ayakkabılarla yürünen her yerin mikrobunu ve tozunu apartman merdivenlere getirmektedir. Bu tozun dağılmaması için merdiven silme işlemine geçilmeden önce merdivenlerin hafifçe ıslatılarak süpürülmesi gerekmektedir. Tırabzanlarda özenli bir biçimde silinmelidir. Daha sonrasında ise bez ya da vileda kullanılarak merdivenler silinmelidir. Apartmandaki bütün katlar tek bir vileda ya da bezle silinmesi hijyen kurallarına uygun olmayacağından ötürü her katta bez ve viledanın temizlenmesi gerekmektedir. Son işlem olarak ise merdivenlerde kalan su birikintileri çek-çek yardımı ile çekilmesidir.