Antalya Temizlik Şirketleri | Apartman, Merdiven, Ofis Temizliği - BLOG5
0 555 057 36 25

Marka Temizlik

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

                Günümüz şartlarında en değerli varlığımız zamandır. Zamanı ne kadar akılcı ve tasarruflu kullanırsak kendimize daha fazla zaman ayırabiliriz. Böylece daha kaliteli bir yaşam sürme imkanı buluruz.

                Temizlik işleri zamanımızın önemli bir kısmını alır. Evimizde ve ofisimizde yaptığımız temizlikler, hem fiziki olarak hem mental olarak bizi yorduğu gibi zamanımızı da harcayarak farkında olmadan bize büyük zarar verir. Artık gün geçtikçe aileler ve işverenler bu olumsuzluğun farkına varmaya başladılar. Çözüm olarak da temizlik işlerini, bu işi meslek edinmiş kişi ve kurumlara yaptırmaya başladılar. Bu durum temizlik sektörünün gittikçe büyümesini sağladı. Özellikle büyükşehirlerde yaygın olan bu sektör diğer tüm illere de yayılmaya başladı. Antalya temizlik şirketleri de bu sektörde gelişme göstermeye devam ediyor.

                Apartman kültürünün çoğalması ve apartmanların gittikçe daha da büyümesi apartman merdiven temizliğini daha da zorlaştırıyor. Eskiden merdiven temizliği apartman sakinleri tarafından sırayla ya da birlikte yapılırdı. Ancak günümüzde daha iyi kazançlarla daha kaliteli yaşam için karı koca beraber çalışmak zorunda kalıyor. Bu sebepten merdiven temizliği için apartman sakinleri birlikte hareket edip temizliği kendileri yapma imkanı bulamıyor. Böylece Antalya apartman temizliği Antalya temizlik şirketlerinin ilk odak noktası olmuştur. Yüksek katlı ve çok daireli binalarda ise daha kapsamlı olarak apartman temizliği yapılır. Böylece Antalya apartman temizliği işi de ön plana çıkıyor.

                Önce apartmana giren temizlik şirketleri daha sonra evimize girdi. Çalışan hanımlar temizlik yerine kendilerine zaman ayırmak istediklerinden dolayı temizlik işlerini temizlik şirketlerine yaptırıyorlar.

                Ofisler de artık bu trende uymaya başladı. Önceden firmalar temizlik işlerini çalışanlarına yaptırırlardı. Ya da temizlik için eleman çalıştırırlardı. Ancak bu durum bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Çalışanların temizlik yapma konusunda birbirleriyle anlaşamamaları ve isteksiz olmaları, morallerini ve konsantrasyonlarını bozarak iş performanslarına doğrudan etki yapıyor. Bu olumsuzluğun farkında olan Antalya’da ki işverenler, Antalya ofis temizliği firmaları ile anlaşarak bu ve benzeri sorunlarla uğraşmaktan kurtuluyorlar.255

                Tabi sektörün büyümesi, işin uzmanı olmayan firma ve kişilerin çoğalmasına sebebiyet veriyor. Firmamız tarafından sunulan temizlik hizmeti tamamen profesyoneldir. Temizliğin profesyonelliği mi olur diye düşünebilirsiniz. En basit iş gibi görünen paspas yapmanın bile bir tekniğini vardır. İşin inceliklerini bilen çalışanlarımızla uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktayız.

Formun Üstü

Formun Altı

 Ev Temizliğinde Pratik Öneriler

 

          Her kadın evinin temiz ve düzenli olmasını ister. Ev hanımı olan kadınlar için temizlik işleri biraz daha kolay olsa da özellikle yoğun çalışan bir iş kadını iseniz temizlik sizin için oldukça zor ve zaman konusunda sıkıntı yaşayacağınız bir ev işi haline gelecektir. Şayet çalışan bir iş kadını iseniz ve temizliğe ayıracağınız vakti aslında ailenize ve sevdiklerinize ayırmak istiyor iseniz bu Antalya temizlik şirketleri sayesinde profesyonel ev temizliği hizmeti alabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

        Ev temizliğinizi tüm engellere rağmen kendiniz yapmak istiyorsanız o zaman ev temizliğinde pratik öneriler tam da size göre! Bu öneriler sayesinde profesyonel temizlik almasanız dahi artık temizliğiniz kısa sürerken arta kalan zamanınız da size ve ailenize kalacak.

 Panjur ve Cam Temizliği Artık Dert Değil

        Panjur ve cam temizliği hemen hemen her kadının zorlandığı temizlik işlerinden bir tanesidir. Özellikle kış aylarında yağmur ve kar gibi hava şartlarında kirlenmiş panjur ve camların temizliği de oldukça zor, yorucu ve hatta zaman öldüren bir iş olmaktadır. Ancak ev temizliğinde pratik öneriler sayesinde artık ne panjur ne de cam temizliğiniz uzun zamanınızı çalamayacak.

        Camlarınız, çerçeveleriniz ya da panjurlarınız kirlendiyse öncelikle bu artık sizin için büyük bir sorun olmayacak. Çünkü su ve sirke işinizi son derece kolaylaştıracak. Yapmanız gereken tek şey; suya biraz sirke katmaktır. Sirkeli su ile panjurlarınızı ve camlarınızı kolay bir şekilde silerken leke ve kirlerin de sizi zorlamadan çıktığını göreceksiniz.

 Mutfakta Zamanınızı Temizliğe Değil Size Bırakacak Önemli Bilgiler

        Temizliğin büyük ölçüde zamanınızı harcadığı önemli yerlerden birisi de mutfaktır. Sürekli yemek pişirdiğiniz mutfağınız, sürekli kirlenip yağlanırken hem de aynı zamanda temiz olması gereken alandır. Fırın, ocak ve mutfak dolaplarının temizliğinin yanı sıra aynı zamanda bazen kesme tahtanızın temizliği dahi sizi fazlasıyla yormaktadır.

        Mutfakta hijyenik olması gereken araçlarınızın başında gelen kesme tahtalarınızı kimyasal ürünler ile temizlediğinizde bu ürünler tahtanın iç yüzeyine nüfus ederek tehlike arz etmektedir. Bu nedenle de kesme tahtanızı limon ve tuz ile ovduğunuzda tamamen hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Eğer fırınınızın içi sürekli kullanımdan ya da yemek buharından lekelere maruz kaldı ise fırın temizliğiniz için de pişirme sodası ve sirke karışımı kullanarak fırınınızın kısa sürede siz yorulmadan pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.