Antalya Temizlik Şirketleri | Apartman, Merdiven, Ofis Temizliği - BLOG1
0 555 057 36 25

Marka Temizlik

Derinlemesine Temizlik Nasıl Yapılır?

Herkes tertemiz bir evde oturmayı hayal eder ama maalesef ne kadar temizleseniz de elinizdeki imkanlarla ancak temizlik yaptığınızı zannedersiniz. Kaliteli ve %100 hijyenle temizliği biz size sağlıyoruz.

            İşinde uzman kadromuzla sizi hiç yormadan, tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Sizin ulaşamayacağınız her yere biz ulaşıp ne kadar mikrop,mite varsa yok ediyoruz.

PEKALA BUNU NASIL YAPIYORUZ?

            Marka Temizlik olarak,  Antalya Temizlik Şirketleri içerisindeki saygınlıpımızı korumak için detaylı ev temizlniğinizi, eğitimli personellerimizin kullandığı makineler, doğaya uygun ve mis kokulu deterjanlarımız ile her türlü sorumluluğu üstlenerek sizi hiç bir zahmete sokmadan uygun fiyatla ve %100 hijyenle evinizi size teslim ediyoruz. Tüm temizlik malzemelerimizle evinizde ki her alan için farklı temizlik ürünleri ile her

HiZMETLERİMİZE NELER DAHİL?

a—      mutfak,

b—      banyo,

c—      camlar,

d—      koltuklar,

e—      halılar,

f—      sert zemin,

g—      ütü

Tüm bu temizlik hizmetlerimizden ister hepsini, ister arzu ettiklerinizi seçerek bizden en iyi ve en etkili sonuçları alabilirsiniz.Güvenilir çalışanlarımız ile haftanın 7günü size hizmet vermekteyiz.Temizlik sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda Şirket olarak zararınızı biz karşılıyoruz.Yapacağımız derinlemesine temizlik sizi memnun ederken temiz evinizin keyfini çıkartıyor olacaksınız.

YAPACAĞIMIZ TEMİZLİĞİN DETAYLARI mutfak temizliğinde(çöplerinizin toplanması da dahil olmak üzere iç dış dolap temizliği, lavabo içi, musluklar, tezgah üstü,camları, aspiratör, duvarlar ve yerleri),banyo temizliğinde(lavabo, musluklar, klozet, duvarlar, yerler, çöpler...) Diğer odalar ve bölümler içinde toz almalar da dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm detaylar temizliğimize dahildir.

HİZMET DIŞI OLANLAR

Eşyaların yerini değiştirmek, camları dışarıya çıkartıp temizlemek, evcil hayvan bakımını yapmak,evin dışında kalan bahçe, garaj vb temizliğini yapmak.

SİZLER VERECEĞİMİZ HİZMETTEN MEMNUN KALMAZSANIZ

En kısa sürede bize geri dönüş yapıyorsunuz memnun kalmadığınızı ileterek sorunun ne olduğunu kayıt ediyoruz. En kısa sürede yeni bir ekip ile yeniden evinize temizliğe geliyoruz. Derinlemesine temizlik uzman ekiplerimizle gönlünüzce yeniden yapıyor üstelik hiç bir ücret almadan. Firmamız sizin memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için elinden geleni yapacaktır.Eğer yine de yapmış olduğumuz temizlik sizi memnun etmediyse bu sefer para iade garantisi veriyoruz. Günlük temizliğiniz hiç bu kadar kolay olmamıştır. Siz sadece temiz evin keyfini çıkartmaya bakın.

 

 Antalya Temizlik Şirketleri

Son günler de Antalya temizlik şirketleri geniş kapsamlı çalışma programlarıyla hizmet sunmaya başladık. Sadece ofis veya apartman temizliği değil koltuk yıkama hizmetlerine kadar genişlemiş birim ve çalışanlarımızla tüketicinin ihtiyacını olabildiğince karşılamaya hedeflenmiş durumdayız. Tüketicinin yaşam standartlarını artırmayı ve memnuniyeti sağlamayı amaçlayan bu şirketlerimiz departmanın da oldukça genişleyerek farklı birimlere dağılmıştır. Bunlardan birkaç tanesine örnek vermek gerekirse; apartman temizliği ve inşaat sonrası apartman temizliği birbirinden ayrılmıştır. Evlerden ziyade çeşitli işletmelere de hizmet sağlayan temizlik şirketlerimiz ofis ve fabrikaların hassasiyetle temizlenmesinde de rol almaktadır. Bu sayede zaman geçirdiğiniz yaşam alanlarının sağlıklı ve hijyen protokolüne uygun birimler olması için en az sizler kadar temizlik şirketleri de dikkat etmektedir.

Profesyonel Hizmet Sağlayan Antalya Temizlik Şirketleri

Günümüz de kadınların neredeyse tamamının iş sektörün de yer almasıyla birlikte ev temizliği hususunda en büyük yardımcıları Antalya temizlik şirketleri olmaktadır. Şirketler işlerini profesyonel bir ustalık ile yapabilmek adına personelleri ve departmanda ki diğer birimleriyle oldukça sıkı bir ekiptir. Ekip olarak sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına evlere hizmet olarak gönderilen personeller kadar kullanılan kimyasallara da dikkat ediyor ve bunların Kalite standartlarına uygun olanları birebir sizler için tedarik ediyoruz. Bunun sonucun da hijyen şartlarını sağlayan yaşam alanlarını kullanımınıza gönül rahatlığı ile bırakıyoruz.

Neden Antalya Temizlik Şirketleri Sıkça Tercih Edilmektedir

Sağlıklı bir yaşam alanı oluşturup yaşam kalitesini geliştirmek adına temizlik şarttır. Hijyenik ortamlar oluşturmak adına Antalya temizlik firmaları sıkı bir çalışma ile hizmet sağlamaktadır. Olabildiğince uygun fiyatlarla talebi karşılama eğilimi, sınırsız temizlik hizmeti, garantili hizmet sağlama ve aynı zaman da çalışma sağlanacak tüm kimyasalların bilir kişilerce tedarik edilmesi tüketiciye güven sağlamaktadır. Bu ayrıntıların hepsine odaklanılarak dikkat ediliyor. Ofis bina gibi alanlarda da hizmet verilmesi çalışma olanaklarını iyileştirmektedir. Fabrikaların dezenfekte edilmesi ve hijyene uygun olması için temizlik şirketleri oldukça önemlidir. Bir diğer örnekte ise sıkça vakit geçirdiğimiz evimizin halı ve koltukları da profesyonel temizlik ile daha sağlıklı kullanım sağlayacaktır.